poniedziałek, 3 czerwca 2013

wstęppierwszy post i w głowie pustka ....po całym tym zamieszaniu związanym z utworzeniem bloga , wybieraniem tła i trzcionek itp,itd .....stwierdzam teraz iż wiem, że prawie nic jeszcze nie wiem .....:)))))pewnie będzie kulawo szło na początku :))....trudno nie zamierzam kapitulować ....zamierzam dalej wysilać swoje stare ,styrane szare komórki .... a że umysłem ścisłym mnie Pan Bóg nie obdarzył to lekko czasem nie jest :)
zwłaszcza jak do tego fruwa się ze trzy centymetry nad ziemią (kiedyś ......bez kozery powiem ,że było spokojnie z pięć cm ,ale loty nieco mi obniżyła szara codzienność ).....
tyle by było tytułem wstępu ......
NINIEJSZYM SERDECZNIE ZAPRASZAM WAS WSZYSTKICH W CIEŃ STAREJ JABŁONI
może czasem w tym zabieganym życiu codziennym znajdziecie chwilkę by usiąść tam razem ze mną
AGA8 komentarzy:

 1. to ja się zaproszona czuję i wpadać przyrzekam. w takie okolice i z takim towarzystwem to przyjemność

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja z chęcią zasiadam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia!:) z każdym postem jest coraz łatwiej:) ja też startowałam kilka miesięcy temu pełna wątpliwości i nie żałuję nic a nic:)

  OdpowiedzUsuń
 4. I maleńka rada - wyłącz konieczność weryfikacji obrazkowej komentarzy - bardzo to ułatwi życie odwiedzającym:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo za wsparcie w moich pierwszych poczynaniach .....tego mi właśnie potrzeba bo na razie błądzę po omacku i już wykasowałam sobie jeden z gadżetów :))))) na szczęście nic wielkiego :))))

   Usuń
 5. no i już Cie polubiłam. siedząc w fotlu i korzystajac z chwili spokoju buszuje po twoim domu ;- ) jak to czasami candy może człwoeika w dobre rewiry zaprowadzić pozdr i buszuje puki ben10 zaprząt mysli Dzidziola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witam Cię pod jabłonką serdecznie ...mam siostrę Anię i Hania do niej wołam :))) chyba jakieś sprzężenie kosmiczne zadziałało :)))) korzystaj i rozlglądaj się do woli :) zapraszam :)

   Usuń