poniedziałek, 28 sierpnia 2017

to co uwielbiam ...
i co kocham .....autentycznie UWIELBIAM to robić .....nie wiem tylko od czego się zwykle zaczyna ..co  JEST pierwsze ?...coś jak w tym pytaniu co BYŁO pierwsze..... jajko czy kura ? ....
no bo patrzę na jakiś kwiat i widzę komu by w nim dobrze było ....albo patrzę na osobę i wiem w jakim kwiecie mu do twarzy :))))))))))
w każdym razie od tego przeważnie się zaczyna ,a potem dochodzi wybór sukienki ,miejsca na sesję ,makijażu ,uczesania ...i powiem Wam to wszystko ,to jest super frajda ....to jak w zaczarowanym ołówku ..pamiętacie ??? ten pomysł co stuka w głowę ,a potem z rysunku wychodzą cuda wianki ???? jeśli ktoś nie jest z mojego pokolenia polecam odszukać bajkę z mojego dzieciństwa ))))
teraz zamiast ołówka mam APARAT FOTOGRAFICZNY ...i on pozwala na urealnianie pomysłów rodzących się w mojej głowie ....
wielkie podziękowania dla Eli za uśmiech ,cierpliwość i wiarę we mnie ,no i za czas spędzony ze mną na bieganiu po polach :))))


do następnego razu kochani 
pozdrawiam Was 
Aga

p


8 komentarzy:

 1. o masz a wydaje mi sie, że tu pisałam u Ciebie wczoraj i że gdzie to jest???
  pisałam przecież, że i u ciebie już jesień !!1 gdyz ponieważ czarny bez to dla mnie forpoczta !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ano nie wiem ,co nam tu utrudniają kontakty :)))))))
   dla mnie i czarny bez i mimoza forpocztą jest ....zawsze mi się smutno robiło ,bo czas było z wolności uciekać do miasta ...myślałam ,że to już ostatnie lato w mieście i że nie będę musiała żegnać się z widokami moimi więcej ....ale cóż życie ....palec rekonwalescent i wszystko zeszło na plan dalszy :(( czyli znowu poślizg życiowy zaliczyliśmy :)

   Usuń
 2. Cuuudowne ujecia !!! Cuuudna Modelka :)))) Agus Ty Uwielbiasz zdjecia robic ,a ja Uwielbiam je ogladac !!! :))) Cuudne !!! :) Pozdrawiam Cie cieplutko :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana jesteś :) skrzydła człowiekowi rosną po takim komentarzu :)

   Usuń
 3. Piękny wianek, piękna modelka, piękne zdjęcia!
  Taka mroczna słowiańska południca ;)
  Fantastyczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo :) po trzykroć albo nawet po wielokroć :)

   Usuń