czwartek, 18 października 2018

Ania i Konrad

Cieszę się ogromnie ,że zgodzili się na upublicznienie tej sesji ..włożyłam w nią całe swoje serce ....fotografowanie to nie tylko naciśnięcie spustu migawki w odpowiednim momencie i idealnych ustawień aparatu...to przede wszystkim sztuka porozumienia pomiędzy modelami ,a fotografem ..cały czas się jej uczę ,ale myślę ,że idzie mi coraz lepiej ....dla mnie najważniejsze zawsze są emocje ...dla nich warto robić zdjęcia ...i osobiście za tym właśnie gonię ...za klimatem ,za szczęściem ,za chwilą jedyną i niepowtarzalną ,za uczuciami ..nawet jeśli technicznie się nie udało trafić w punkt , to nic ...ważne żeby czuło się prawdę ...można też stylizować i wybierać najpiękniejsze modelki ,ale wtedy chodzi bardziej o piękno ,o wygląd ...a to ulega przedawnieniu z czasem ..zmienia się moda i wtedy patrzymy na siebie z politowaniem po czasie ...ale emocje zawsze mają taką samą wartość ..bezcenną i nie ulegają dewaluacji ..zgodzicie się ???


                                                               pozdrawiam Was Aga

zdjęcia publikuję za zgodą występujących na nich osób i nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i zgody

10 komentarzy:

 1. Super sesja :), piękne zdjęcia. Udało Ci się Aguś uchwycić to coś.
  PS.Zgadzam się z Tobą :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej kochana ..jesteś jedną z osób na widok wpisu której zawsze wychodzi mi banan na buzi :)))))cieszę się że cię widzę :)))i dziękuję !!!!

   Usuń
 2. Piękna sesja Aguś, ostatnie zdjęcie niesamowite!
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję kochana ...a najfajniejsza to jest ta atmosfera jak trafi się ekipa fajnych ludzi :)))))ściskam mocno fajnie, że zaglądasz )

   Usuń
 3. Buziole dziewczynko:)))Cinska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ściskam Cię dziewczynko moja do wytrzeszczu i cieszę BARDZO że zaglądasz :)

   Usuń
 4. fotografia to sztuka wyczucia i Ty je masz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo Ci dziękuję !! fotografia to wiele czynników składowych ..żeby była dobra wszystkie one muszą zgrać się idealnie ..wtedy dopiero dzieje się magia :)))

   Usuń
 5. ...no jakbym mogła nie zaglądać...zawsze i wszędzie.coooookasy anula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogłabyś ,a zaglądasz ,a ja to doceniam bardzo !!!!buzioleee dziewczynko !!!

   Usuń