poniedziałek, 1 października 2018

aranżuję i fotografuję ...

wciąż z nieustającą chęcią ,w dążeniu do doskonałości :))) i kocham to robić coraz mocniej ....
bo i coraz bliżej moich wizji jestem ..chociaż wiele jeszcze brakuje do ostateczności ....na ten przykład rozrośniętych pnączy lub róży , zasłaniających to i owo i dodających uroku ...
no a jak nie ma ,a zdjęcia chciałoby się robić, to trzeba sobie wymodzić :)))to taka mała zajawka tego jaki klimat w przyszłości gościł będzie pod jabłonkami :))
no nie mogłam odpuścić swoim hortensjom i nie zrobić z nich jakiegoś użytku :)))


pozdrawiam Was
Aga9 komentarzy:

 1. Klimatycznie i cudnie <3
  Ściskam, Agness :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Taki kontrolowany bajzel w przyrodzie, takie klimaty są mi bardzo bliskie. Niby wszystko ułożone, ale dzikość jakaś pozostała. Naturalnie i pięknie. Ty powinnaś swoje zdjęcia na instagram przenieść... chyba że już masz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzikość serca po prostu :))) dobrze że teraz coraz więcej jej widać dookoła nas ..tych kontrolowanych bajzlów np:)) wolę to po stokroć od wymuskania wymuszonego i snobistycznego lepiej ,piękniej ,drożej ...od Kowalskiego ..a tu parę desek ,nacięte w pośpiechu chabazie ..a efekt prawdziwy i końcowy pokażę niedługo...no mam ale się nie chwalę :))))

   Usuń
  2. toż to grzech przecież nie pochwalić się, tym bardziej, że zdjęcia robisz piękne :)

   Usuń
 3. Klimat trafiajacy prosto w serce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak kochana :))) TY również trafiłaś w moje serducho swoimi pracami :)) nie zapomnę :))) szkoda ,że nie dzielisz się nimi dalej ..brakuje mi ich ..malujesz jak skrzydłem motyla ... i z tych muśnięć wychodzi cuuudo !!!!

   Usuń