niedziela, 5 lutego 2017

Walentynki tuż ,tuż :)
macie już pomysł czym obdarować ukochanego ???? bo ja mam :)))) zróbcie sobie sesję ...kobiecą sensualną .....uwodzącą czarem każdej z Was ...bo każda kobieta nosi go w sobie :) trzeba tylko to uchwycić .....i zatrzymać ...nie tylko dla drugiej połówki ,ale także dla siebie samej .....
już kiedyś pisałam ,że czas biegnie nieubłagalnie szybko i nie dla każdej kobiety bywa łaskawy ...człowiek ponoć mądry po szkodzie ,więc mówię Wam szczerze ...Carpe Diem .....łapcie te chwile kiedy piękno aż kipi z Was i bije po oczach :))))) korzystajcie z możliwości jakie daje współczesna fotografia i ZATRZYMUJCIE chwilę i swoją urodę na wieki ...

byłam dziś na kolejnym plenerze w Starym Kinie razem ze znanym Wam już  Via Art  ........

nie muszę po raz kolejny pisać ,że bawiłam się świetnie ...nie muszę ,ale chcę .....polecam każdemu ,kto poszukuje piękna w ludziach ....:) i uwielbia to piękno zamykać w swoich kadrach :)
dziękuję dziewczynom...Monice, Helenie i Marcie ...jesteście boskie dziewczyny :)

                                                         pozdrawiam serdecznie
                                                                      Aga

    wszystkie opublikowane w poście zdjęcia są mojego autorstwa i publikuję je za zgodą występujących na nich osób ...nie zgadzam się na kopiowanie i publikację bez mojej wiedzy i zgody ...
post nie jest sponsorowany .....                                                

10 komentarzy:

 1. piekne dziewczyny i kadry, jak zwykle ))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki ,dzięki ...:) w imieniu swoim i dziewczyn :)

   Usuń
 2. Piękne modelki i świetne zdjęcia, szczególnie to pierwsze. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki Wandziu :) na każdym chciałam uchwycić kobiecość i to COŚ co każda z nas ma gdzieś w środku :) to pierwsze jest takie z uchwycenia ....naturalnego momentu ....tak jak to zdjęcie przy młynie ,kiedy Sylwia idzie na pola .....a ja strzeliłam jej w plecy :))))))ja lubię takie z zaskoczenia najbardziej właśnie :)

   Usuń
 3. Paradoksalnie nie mam własnej sesji, wszak fotografuję i mój maż też, nigdy nie miałam takiej profesjonalnej sesji nigdy jakoś nie widziałam siebie jako muzy nawet mojego męża, teraz po latach trochę żałuję, bo młodość ulotna jest, owszem mam tysiące zdjęć, ale takich no.... życiowo-wakacyjno-przypadkowych, wiec ta młodość uleciała a jak już nie mam parcia na szkło w tym wieku to i przepadło, także zawsze też zachęcam dziewczyny do robienia sobie sesji, bo to są piękne ulotne chwile jak na Twoich zdjęciach ;)
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ja nie wiem ,no nie wiem :))))) taki zdolny mąż i piękna kobieta pod bokiem :))))).....ale to kwestia czasów kochana ...gdybyśmy się z 10 lat później urodziły ,to może byśmy się wstrzeliły w moment :)))) a tak zostaje namawiać młodsze, żeby nie przegapiły tego momentu :) a ja to najlepiej jak oglądam swoje zdjęcia z 10 letnim opóźnieniem :))))) bo inaczej wszystkie skoszowałam:))) taka jestem przekonana o swoim pięknie zewnętrznym :))))))

   Usuń
  2. dziękuję ci bardzo za to co napisałaś o moich zdjęciach ...dla mnie to ważna opinia boście moimi guru w tej dziedzinie :)

   Usuń
 4. Jedyna jaką sobie zafundowałam to ciążowa,ale na pewno warto robić to częściej niż raz w życiu kiedy Twój obwód osiąga rekordowe wyniki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie :))) uważam ,że bardzo warto ....i mówię naprawdę poważnie teraz :)w moim przypadku najchętniej zrobiłabym wróóóóóóć:)))) ale mądra Polka po szkodzie :)))))a Tobie zalecam !!!chwytaj chwile i zatrzymuj swoje piękno :)

   Usuń
  2. a ciążowa zapewne prześliczna :)

   Usuń