sobota, 8 października 2016

i w kolorze :) na początku intensywnie było z tym kolorem ....:)))        chyba nie pokazywałam Wam jeszcze wszystkich dekoracji .które tego dnia zrobiłam :))))


 taką wymyśliłam na słup przed wejściem do domu rodzinnego młodej .....6 i pól metra bluszczu owiniętego wookoło i  półkule z eustomą ,gipsówką i goździkami :)))

                     no i zaczęli swoją wspólną podróż przez życie :)))) BE HAPPY :))))

                                                               pozdrawiam Aga :)
                 

6 komentarzy:

 1. Przesłona, obiektyw, światło, błysk i wiele wiele innych pojęć niewiele mi mówi. Musi być to coś, co nas od razu zachwyci, każe spojrzeć inaczej, bliżej, dokładniej......i tak właśnie patrzę na Twoje zdjęcia. Obojętne, czy pokazujesz osoby, kwiaty, zwykłą deskę lub jarzynkę. To jest to COŚ. Świetne zdjęcia i piękni ludzie na nich, Twoje dekoracje kwiatowe jak najbardziej TEŻ:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wandziu nie mogłam wymarzyć sobie lepszego komentarza :))) buziole i z serca Ci dziękuję:)

   Usuń
 2. Piękne te twoje dekoracje, cudności !
  Widzę że zaraz to już będzie twoje stałe zajęcie :)
  jesteś zuch, jak tam wykańczanie domku ?

  całusy;
  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej Aguś :) dziękuję bardzo :)))) myślę nad tym cały czas ...bardzo bym chciała :))) a dom ...no cóż ...długa jeszcze i męcząca droga przed nami ,ale ciepło w nim już jest :)buziole :)

   Usuń
 3. piękna para, piękne fotki! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a kogo to moje oczy widzą :))) dziękuję Agatka :))))ćwiczę i ćwiczę ,ale ciągle czuję niedosyt tak szczerze mówiąc :))))buźka :)

   Usuń