środa, 7 października 2015

jeszcze kilka ....
pomyślałam ,że nie każdy korzysta z Facebooka i dlatego jeszcze kilka moich zdjęć z niedzieli .....
miłego oglądania .....
pozdrawiam Aga 
post nie jest sponsorowany
zdjęcia publikuję za zgodą występujących na nich osób i nie zgadzam się na kopiowanie ,oraz ich rozpowszechnianie .

12 komentarzy:

 1. w dalszym ciągu uważam, że najpiękniejszą modelka jest KOŃ diabeł wcielony, co wygląda ja anioł najłagodniejszy ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)))))))) no ja wiem, że u Ciebie miłość wielka do zwierzyny wszelakiej ,ale równie uparcie powiem ,że i koń i modelka ..każde piękne ...a razem tworzą zdjęcie IDEAŁ :)
   a ten koń miał parcie na szkło jako jedyny :)))))

   Usuń
 2. Świetne fotki! Pierwsza najpiękniejsza!
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję Kasiu :)miło Cię widzieć :0

   Usuń
 3. Ty kochana to tylko te kursy u kursy, zaraz tu wyrośniesz nam w ekspresowym tempie na mistrza jak będzie się tak kursować ;) ale dobrze dobrze, nic tak "dobrze nie robi zdjęciom" jak ciągłe ćwiczenia ;).
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)))))))))))))))) Ula Ty sama wiesz jak to wciąga :)))) a szczęściaro masz nauczyciela pod ręka :))))) i staram się i ćwiczę ,ale tempa ekspresowego nie zanotowałam ..raczej mam wrażenie, że się ślimaczę :)))) buźka :)

   Usuń
  2. ani widzisz, niby mam nauczyciela, ale bardzo surowego i z gatunku tych co chętnie nic nie powiedzą, rzadko chwalą, raczej krytykują, najpierw każą samemu kombinować ;) i jest to jakiś sposób, bo zmusza do myślenia i szukania rozwiązań, ale oczywiści jak już widzi ten mój maż ze wpadam w histerię nie mogąc opanować złośliwego i upartego aparatu który nijak nie chce robić tego co ja chcę i widzi coś zupełnie inaczej aniżeli ja widzę, to wtedy wkracza do akcji ;)

   Usuń
  3. Ula to ja wysnuwam wniosek ,że to bardzo dobry nauczyciel jest ....konkretny i taki który dobrze wie co robi..... i CHCE Cię widać nauczyć .....co byś się naumiała, gdyby cię niezasłużenie chwalił dla samego chwalenia ???a mówisz ,że zdarza mu się i pochwalić ...czyli chwali tylko wtedy kiedy zasłużysz :)) czyli że prawdomówny ,a nie pochlebca :)))))))) chociaż ja sama wiem, jak to miło jak się coś człowiekowi wydaje ,że mu wyszło ,a tu cisza ...:))))))))) ale wiem też, żejakoby jestem sobie sama nauczycielem i jak się cofnę choćby do początku blogowania, to WIDZĘ różnicę wielką w moim fotografowaniu :))) nie wspominając żem na automacie jechała :))))))))))) czyli że jaki wniosek ????....trening czyni .......fotografa :))))))) a ja Cię pochwalę chcesz ??? bo ja już widzę np ,że TY światełko ładnie łapiesz na zdjęciach :))))) buziaki:)

   Usuń