sobota, 26 listopada 2016

cały czas .....
mogłabym biegać z aparatem przy nosie ....ale już  nie tak ,żeby fotografować co się nawinie przed obiektyw .....coraz bardziej świadomie szukam kadrów wokół siebie ....szukam pomysłów na ....
i ciągle mam poczucie niespełnienia :)))) chcę lepiej i lepiej .....
odkryłam więc w efekcie tych dążeń  ostatnio ,że w moim aparacie jest w menu opcja redukcji szumów !!!!! dalej gubię  ostrość czasem ,ale kurcze dziś miałam okazję zobaczyć różnicę po włączeniu tej opcji !!!!!NARESZCIE !!!!!! i w samą porę !!!!! bo dziś byłam w Muzeum Miasta Łodzi razem z Via art oczywiście :))))
niby drobiazg ,ale jaka satysfakcja ......nareszcie mnie to pudełko prawie słucha !!!!!!

................................................................................................................................................................
A PLENER BYŁ WYJĄTKOWY ....zdjęć z których jestem zadowolona dużo jest :) dlatego zostawiam Was z moimi obrazami i nie gadam dłużej :) powtórzę  tylko ......plener świetny i ludzie cudni :) ZAPRASZAM :)


                                                                    pozdrawiam Aga 

wszystkie opublikowane w poście zdjęcia są mojego autorstwa i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i publikację bez mojej wiedzy i zgody .

8 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia Aga. Wiem, że się powtarzam ale nie sposób przejść obok nich obojętnie. Gratuluję Ci bardzo serdecznie i czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Madzia :) dziękuję bardzo za gratulacje i za powtarzanie się :) buziole kochana :)

   Usuń
 2. Cudne klimatyczne zdjęcia Aguś, jestem zachwycona:-)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jejku Kasia nie wiem z czego się ucieszyć bardziej z twojego widoku ,czy z tego wspaniałego komentarza ,który zostawiłaś ??:) buźka :)

   Usuń
 3. Świetne zdjęcia, piękne modelki, bardzo udana sesja jednym słowem.
  "szukam pomysłów na ....i ciągle mam poczucie niespełnienia :)))) chcę lepiej i lepiej"........Mam dwa dość duże, czyste podobrazia......i czekam na pomysł.........i chcę lepiej........więc doskonale Cię rozumiem. Jednak z tego co widzę to "LEPIEJ" już dawno osiągnęłaś. Wielkie brawa:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wandziu, bo my bardzo podobnie mamy ...ja u Ciebie widzę postępy WIELKIE ,bo znamy się od dawna już nie ?więc widzimy jakby więcej :)))) także WZAJEMNIE kochana i byle do przodu :) buźka :)

   Usuń
 4. poza zdjęciami jeszcze suknie piękne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha ,ha teatralny nos :)))))) a pewnie bo z teatru ci one wypożyczane ...profeska :)

   Usuń