poniedziałek, 7 stycznia 2019

a tymczasem

nadszedł Nowy Rok i minęły święta ....w naszym nowym domu ...myślałam ,że zimą będzie nudno bez ogrodowych potyczek ,a tu nie ma czasu nawet posta sklecić :))) widoki się zmieniły na jeszcze piękniejsze tylko :)
życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku i jak zawsze serdecznie pozdrawiam :)

Aga

9 komentarzy:

 1. patrząc też na zdjęcia w poprzednim poście zazdroszczę przestrzeni, bardzo. I górek!!! oraz jaka zima? u nas jakoś tak cały czas na granicy pomiędzy -1 a +4...po raz pierwsze mam jeszcze w całkiem dobrym stanie chryzantemy w donicach na tarasie ....chryzantemy w styczniu o buchacha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas też tak szczuje ..zamarza i odmarza ,co mnie do szału doprowadza szczerze mówiąc, męczy jakoś ...taka niepewność jutra pogodowa ...wiosny się doczekać jak co roku nie mogę .. światła słonecznego mi brak ,rycia ogrodowych rabatek mi brak ,widoku kwiatów kwitnących też ....kupuję w przyszłym roku chryzantemy jak Ty :))))

   Usuń
  2. ech lubię te kwiaty choć mi się tylko z jednym kojarzyły zawsze...

   Usuń
  3. mnie też i mam obawy ale są cudne przecież :))

   Usuń
 2. nie no kochana, zima ma absolutnie wspaniałe potencjały do zdjęć, oczywiście pod warunkiem, że utrzymuje się przynajmniej przyzwoity mały mrozek i jakiś drobny cukier puder, bo ta szara plucha rodem z listopada nie bywa urokliwa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w punkt Ula ... uroku zimy mi brak właśnie :)))))

   Usuń
 3. czasem się tylko da pocieszyć ,ale znika w tempie ekspresowym u nas :))) dobrze że się domem wewnątrz zajmujemy i tym całym remontem :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku Aguś:)!
  Piękne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przepraszam kochana ,że tak późno piszę odpowiedź ale Tobie również wspaniałego roku ode mnie życzę :)

   Usuń